Materiaal Pagina

Op deze pagina vind je een overzicht van alle door ons gebruike materialen. 

Hout-Kado Materialen

Hieronder vind je de materialen die we gebruiken en waaruit je kan kiezen voor de geometrische dieren & vormen. Hieronder geven we wat meer details over de verschillende opties en hoe we ze toepassen.

Momenteel is de 9mm berken niet beschikbaar, dus deze optie bieden we tijdelijk niet aan. We verwachten dat deze weer leverbaar zal zijn in april 2025.

Zwart MDF

Zwart 3 mm

Wordt met name gebruikt bij de wandpanelen. Dit materiaal laseren we.

Zwart 6 MM

Wordt beperkt gebruikt, vooral bij enkele brievenbusmaten voor extra stevigheid. Dit materiaal laseren we.

Zwart 9 MM

Is bij vrijwel alle geometrische dieren/vormen een optie. Dit materiaal frezen we.

Naturel MDF

Naturel 3 mm

Wordt met name gebruikt bij de citymaps en de gelaagde mandala’s. Dit materiaal laseren we.

Naturel (Laser) 6 MM

Word beperkt gebruikt, vooral bij enkele brievenbusmaten voor extra stevigheid. Dit materiaal laseren we.

Naturel 9 MM

Gebruiken we de gekleurde opties bij de geometrische dieren/vormen, de voorkant kleuren we. Dit materiaal frezen we.

BerkenMultiplex

Berken 3 mm

Gebruiken we vooral bij de citymaps/stadskaarten. Dit materiaal laseren we.

Berken 9 mm

Ivm de oorlog tussen Rusland en de Oekraïne is dit lastig leverbaar, we verwachten dit in april weer binnen te krijgen. Dit materiaal Frezen we.

Hout-Kado kleuren

We hebben diverse kleuren als mogelijkheid

Effen kleuren:
Roze, Blauw, Taupe, Groen

Metallic kleuren:
Brons, Goud, Zilver/antraciet

Niet meer leverbaar:
Wit

We verven alleen de voorzijde.

Kijk op onze kleurenpagina voor details over alle kleuren. Klik HIER

honingraat kleuren

Alle kleuren

Vrijwel al onze dieren en vormen kunnen we verven in één van deze kleuren

Hoe werkt het Frezen

Frezen Begin

Het Begin
Het kan nog van alles worden!

Het blijft leuk om te zien, van een plaat naar een eindproduct

Frezen bijna klaar

Voortgang
Bijna Klaar !!

Al een mooi eind op weg. Hierna nog schuren, controleren en inpakken.

Geometrische houten fiets

Eindproduct
De Racefiets

1 van de bestsellers van de geometrische vormen van Hout-kado

Vrachtwagen laseren

Lasermachine

We beschikken nu ook over een mooie Trotec laser voor het fijnere werk. Hier maken we bijvoorbeeld al onze Citymaps op.

Laser uitbreiding.

Omdat er zoveel andere wanddecoratie met een laser gemaakt kan worden wat met een Frees machine niet lukt besloten ook deze aan te schaffen. Sinds eind 2020 hebben we de mogelijkheid om ook producten te maken die wat fijnere lijnen nodig hebben. 

We maken bijvoorbeeld al onze Citymaps met de laser, maar ook onze leisteen onderzetters. De laser wordt dus breed ingezet.

Houd de website in de gaten want we zullen regelmatig nieuwe producten toe gaan voegen nu we meer mogelijkheden hebben. 

Nog vragen aan ons? Of een andere vraag? Neem hier Contact met ons op.